Mały Ratownik – warsztaty dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej

Czym skorupka za młodu nasiąknie, to Jan będzie umiał

Nieraz najtrudniejsze w pierwszej pomocy jest przełamanie się, zdobycie na pierwszy krok. Im częściej powtarzane są ćwiczenia, tym większe prawdopodobieństwo, że kiedy naprawdę stanie się coś złego, nasza reakcja będzie automatyczna. Nigdy nie jest za wcześnie na naukę i uświadomienie, że drugiemu człowiekowi należy pomóc.


kursy pierwszej pomocy dla dzieci1 ⁄ 3 ofiar wypadków ginie z powodu niedrożnych górnych dróg oddechowych, a nie na skutek obrażeń. Odchylenie głowy do tyłu udrażnia górne drogi oddechowe i ratuje życie. To proste nawet dla przedszkolaka, ale trzeba mu to pokazać.


Nauka przez grę i zabawę to klucz do sukcesu. Ćwiczymy równocześnie na 10 manekinach, język i stopień trudności dostosowujemy do możliwości dzieci, wszystkie dzieci są równocześnie zaangażowane w zajęcia, ćwiczą, wzywają pomoc i działają.


Zajęcia prowadzimy w przedszkolu dla zorganizowanych grup. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt. Proponujemy 1,5-godzinne warsztaty, jednak czas trwania zajęć ustalany jest indywidualnie. Każde dziecko otrzymuje na pamiątkę dyplom uczestnictwa.


kursy pierwszej pomocy dla dzieci

Podczas zajęć dzieci uczą się:


Kontakt:

+48 693 023 607

+48 693 023 606

biuro@dream-team.pl
tarcza finansowa 2.0 pfr